Administrativní podpora obchodního oddělení (Pavlov)

Místo výkonu práce: Pavlov

Nástup: ihned nebo dohodou

Do našeho obchodního týmu hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici:

Administrativní podpora obchodního oddělení

Náplň práce:

- podpora obchodního týmu (reporting, telemarketing a další administrativa)
- telefonický kontakt se stálými zákazníky, částečně oslovování nových zákazníků (podíl na akvizici)
- tvorba cenových nabídek
- komunikace s pobočkami DSV
- správa zákaznické databáze

Požadavky na uchazeče:

- SŠ s maturitou
- zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou!
- znalost dopravního a logistického prostředí výhodou, nikoliv podmínkou
- samostatnost, spolehlivost
- znalost MS Office na uživatelské úrovni (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
- velmi dobré komunikační schopnosti
- znalost AJ výhodou

Nabízíme:

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (dotované stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, odměny)

HR Oddělení

+420 311 332 296