Speditér/Disponent MKD (Pavlov)

Místo výkonu práce: Pavlov okr. Kladno

Nástup: ihned

Pro naší centrálu v Pavlově, okr. Kladno (6 km od Praha-Zličín) přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Speditér / Disponent mezinárodních kamionových přeprav

Náplň práce:
- Samostatné plánování a organizování přeprav.
- Optimalizace tras, komunikace s dopravci, vytěžování kamionů.
- Práce ve spedičních systémech.
- Zákaznický servis.
- Automatická fakturace.

Váš profil odpovídá:
- Vzdělání a znalosti na úrovni dopravy a spedice.
- Praxe v oblasti silničních přeprav podmínkou.
- Znalost AJ slovem i písmem - podmínkou!
- Velmi dobrý prozákaznický přístup, asertivita.
- Velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování.
- Samostatná, energická osoba.
- znalost spedice a spedičních systémů.

Nabízíme:
- Zázemí mezinárodní společnosti.
- Práci v příjemném prostředí a kolektivu.
- Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (stravenky, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, systém cafeterie, bonusový systém atd.).
- Pracovní doba 8 -16:30 hod.
- Nástup možný ihned.
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce.
- Mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností.

HR Oddělení

+420 311 332 296