Skladník / řidič VZV pro logistiku (Dobrovíz)

Místo výkonu práce: Dobrovíz

Nástup: Ihned

Náplň práce:

* činnost zahrnující nakládku a vykládku nákladních vozů
* kontrola zboží při vykládce, řešení případných reklamací ve spolupráci s dispečerem
* balení, kompletace, etiketování zboží a odchozích zásilek
* manipulace se zbožím po skladě pomocí techniky (VZV, NZV)
* aktivní řešení zákaznických inventur a reklamací
* příprava zboží na nakládku, vychystávání zboží a jeho příprava k nákladním rampám, práce se scannerem

Požadavky na uchazeče:

* min. SOU bez maturity
* uživatelská znalost práce na PC
* praxe na obdobné pracovní pozici min. 2 roky
* manuální zručnost, spolehlivost, zkušenost s VZV
* dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* pracoviště: Praha – Západ, Dobrovíz
* HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení nebo převedení na dobu neurčitou
* jednosměnný provoz (7:30 - 16:00, 9:30-18:00)
* stravenky, týden dovolené navíc, kvartální odměny, penzijní připojištění atd.

HR trendy

Stále více firem přechází na zcela odlišný model řízení lidských zdrojů – HR business partnerství. HR se tak dělí na tři samostatné profese: HR business partner, HR administrator a HR developer. Základem je vždy znalost daného byznysu. HR business partneři proto potřebují stále více zkušeností z oblastí jako je řízení podniku, podnikové procesy, marketing nebo komunikace. Vstup do role HR business partnera vyžaduje obchodní zkušenosti v kombinaci s profesními zkušenostmi z různých HR rolí. Efektivní HR business partner musí mít přesah do všech funkčních oblastí ve společnosti.

HR Oddělení

+420 311 332 296