Skladník - pobočka Slatiňany

Nástup: Ihned

Místo výkonu práce: Slatiňany

Pro naši pobočku ve Slatiňanech hledáme nového kolegu na pozici:

SKLADNÍK (není vhodné pro ženy - manipulace s těžkými břemeny)

Požadujeme:
* chuť pracovat a učit se novým věcem
* dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici
* uživatelskou znalost práce na PC
* samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, pečlivost
* předchozí zkušenost s prací ve skladu

Náplň práce:
* nakládka a vykládka vozidel
* ruční manipulace se zbožím a manipulace pomocí NZV a VZV
* práce se skenerem

Nabízíme:

* pracovní poměr na dobu neurčitou
* práci u stabilní prosperující společnosti
* směnný provoz
* zaměstnanecké benefity (stravenky, 5.týden dovolené, příspěvek na penzij.připojištění, Cafeterie)
* mzdu 20.000 - 21.000 Kč

HR Oddělení

+420 311 332 296