Skladník logistiky / Řidič VZV (Pavlov)

Nástup: Ihned

Místo výkonu práce: Pavlov

Pro naši pobočku v Pavlově přijmeme nového kolegu na pracovní pozici:

Skladník / Řidič VZV

Náplň práce:

* činnost zahrnující nakládku a vykládku nákladních vozů
* kontrola zboží při vykládce, řešení případných reklamací ve spolupráci s dispečerem
* balení, kompletace, etiketování zboží a odchozích zásilek, práce se skenerem
* manipulace se zbožím po skladě pomocí techniky (VZV, NZV)
* aktivní řešení zákaznických inventur a reklamací
* příprava zboží na nakládku, vychystávání zboží a jeho příprava k nákladním rampám

Požadavky na uchazeče:

* min. SOU bez maturity
* uživatelská znalost práce na PC, zkušenost s prací se skenerem
* praxe na obdobné pracovní pozici min. 2 roky
* zkušenost s VZV, manuální zručnost, spolehlivost
* možnost nástupu ihned, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení nebo převedení na dobu neurčitou
* jednosměnný provoz (7:30 - 16:00, 9:30-18:00)
* dotované stravné, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, pololetní odměny, Cafeterie atd.

HR Oddělení

+420 311 332 296