Packing Operator (ruční balič/ka)

Místo výkonu práce: Pavlov (okr.Kladno)

Nástup: ihned

Pro naší pobočku v Pavlově přijmeme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici

RUČNÍ BALIČ/KA - skladník/ce

Náplň práce:

* příjem a výdej zboží dle zákaznických objednávek úsek elektronika
* balení zboží a příprava k expedici
* práce se scannerem
* práce ve firemním systému LagerSuite
* kontrola příchozího zboží
* jednosměnný provoz

Požadujeme:

* praxe na obdobné pozici ve skladování
* min. SOU vzdělání s výučním listem
* zkušenosti s obsluhou NZV, VZV výhodou
* samostatnost, trestní bezúhonnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* práci vhodná pro ženy
* příjemný pracovní kolektiv a prostředí
* zaměstnanecké benefity (dotované stravování, týden dovolené navíc, kvartální odměny, penzijní připojištění atd.)
* místo výkonu práce: Pavlov (okres Kladno)
* nástup ihned

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od obdržení Vaší žádosti, považujte svoji žádost za zamítnutou. Děkujeme za pochopení.

HR Oddělení

+420 311 332 296