Obchodní zástupce (Vysočina)

Místo výkonu práce: Vysočina

Nástup: ihned nebo dohodou

Do našeho obchodního týmu hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – region Vysočina

Náplň práce:

* aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
* zpracování cenových nabídek
* pravidelný reporting
* příprava tendrů
* monitorování regionu a konkurence

Požadavky na uchazeče:

* SŠ/VŠ (v oboru logistiky výhodou)
* zkušenost a znalost problematiky kontraktní logistiky
* znalost AJ na pokročilé úrovni výhodou
* profesionální vystupování
* vysoké nasazení, obchodní duch, flexibilita, proaktivní a pro-zákaznický přístup, vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

* zázemí stabilní mezinárodní přepravní a logistické společnosti
* dynamickou a zajímavou práci
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (auto i pro soukromé účely, mobil, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, odměny)
* nástup ihned
* nadstandardní finanční podmínky

Upozorňujeme, že odpovídáme pouze vybraným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

HR trendy

Stále více firem přechází na zcela odlišný model řízení lidských zdrojů – HR business partnerství. HR se tak dělí na tři samostatné profese: HR business partner, HR administrator a HR developer. Základem je vždy znalost daného byznysu. HR business partneři proto potřebují stále více zkušeností z oblastí jako je řízení podniku, podnikové procesy, marketing nebo komunikace. Vstup do role HR business partnera vyžaduje obchodní zkušenosti v kombinaci s profesními zkušenostmi z různých HR rolí. Efektivní HR business partner musí mít přesah do všech funkčních oblastí ve společnosti.

HR Oddělení

+420 311 332 296