Obchodní zástupce - Liberecký kraj

Místo výkonu práce: Liberec + okolí 50km

Nástup: ihned

Náplň práce:

* aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
* zpracování cenových nabídek
* pravidelný reporting
* příprava tendrů
* monitorování regionu a konkurence

Požadavky na uchazeče:

* SŠ/VŠ (v oboru logistiky výhodou)
* zkušenost a znalost problematiky kontraktní logistiky
* znalost AJ na pokročilé úrovni výhodou
* profesionální vystupování
* vysoké nasazení, obchodní duch, flexibilita, proaktivní a pro-zákaznický přístup, vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

* zázemí stabilní mezinárodní přepravní a logistické společnosti
* dynamickou a zajímavou práci
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (auto i pro soukromé účely, mobil, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, odměny)
* nástup ihned
* nadstandardní finanční podmínky

Upozorňujeme, že odpovídáme pouze vybraným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

HR Oddělení

+420 311 332 296