Logistic Engineer (Pavlov)

Místo výkonu práce: Pavlov (okr. Kladno)

Nástup: ihned

Pro naši centrálu v Pavlově (okr. Kladno) přijmeme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici

Logistics Engineer

Náplň práce:

  • tvorba a nastavení logistických procesů
  • řešení zákaznických reklamací a škodních událostí
  • práce s WMS LagerSuite, Helios
  • reporting a komunikace zákazníkem
  • kontrola příjmových a výdejových zásilek
  • zákaznické inventury

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru doprava, logistika
  • praxe na obdobné pozici
  • dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • balíček zaměstnaneckých výhod (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, kvartální odměny, cafeterie apod.)
  • pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Dovolujeme si Vás informovat, že kontaktujeme pouze vybrané kandidáty. Děkujeme za pochopení.

HR Oddělení

+420 311 332 296