IT Administrator (Pavlov)

Místo výkonu práce: Pavlov (okr. Kladno)

Nástup: ihned

Pro naší centrálu v Pavlově, okr. Kladno přijmeme:

IT Administrátor - 1st line support

Náplň práce:
- správa aplikací logistických a dopravních systémů
- podpora uživatelů v prostředí Citrix a Windows
- správa Windows serverů
- zabezpečení síťové infrastruktury, kamerových systémů a správa
- zabezpečení bezpečnostních systémů a správa
- komunikace a podpora zákaznických řešení
- podpora při standardizaci systémů, správa SW a HW
- komunikace s dodavateli a zákazníky
- řešení a podpora projektů na mezinárodní úrovni
- podpora a správa SharePoint

Váš profil odpovídá:
- SŠ vzdělání (informační technologie, programování, automatizace...)
- praxe výhodou, nikoliv podmínkou
- pracovní pozice vhodná i pro absolventy s příslušným vzděláním v oboru
- aktivní znalost anglického jazyka (denní komunikace)
- všeobecná znalost Windows Server
- znalost HW a SW
- všeobecná znalost síťí
- pracovitost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:
- práci v mezinárodní společnosti
- příjemný pracovní kolektiv
- dynamickou a zajímavou práci v prostředí logistické společnosti
- systém zaměstnaneckých benefitů

Dovolujeme si Vás upozornit, že kontaktujeme pouze vybrané kandidáty. Děkujeme za pochopení!

HR trendy

Stále více firem přechází na zcela odlišný model řízení lidských zdrojů – HR business partnerství. HR se tak dělí na tři samostatné profese: HR business partner, HR administrator a HR developer. Základem je vždy znalost daného byznysu. HR business partneři proto potřebují stále více zkušeností z oblastí jako je řízení podniku, podnikové procesy, marketing nebo komunikace. Vstup do role HR business partnera vyžaduje obchodní zkušenosti v kombinaci s profesními zkušenostmi z různých HR rolí. Efektivní HR business partner musí mít přesah do všech funkčních oblastí ve společnosti.

HR Oddělení

+420 311 332 296