Inside Sales – Cost Analyst

Místo výkonu práce: Pavlov (okr. Kladno)

Nástup: ihned nebo dohodou

Pro DSV Air&Sea se sídlem v Pavlově hledáme nového kolegu/kolegyni do oddělení námořních přeprav.

Náplň práce:

  • vytváření cenových nabídek
  • zpracovávání tendrů
  • komunikace s operativou a připravování podkladů
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou, dobrá znalost AJ
  • znalost problematiky v oboru mezinárodní přepravy výhodou
  • analytické myšlení
  • velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování
  • samostatná, energická osoba
  • zkušenosti z oboru výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní firmy
  • balíček zaměstnaneckých výhod (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, 5 týdnů dovolené, kvartální odměny, cafeterie apod.)
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

HR Oddělení

+420 311 332 296