Finanční controller (Mošnov)

Místo výkonu práce: Mošnov (okr. Nový Jičín)

Nástup: Ihned

Finanční controller

Náplň práce:

  • měsíční reporting hospodářského výsledku mateřské společnosti za přidělenou účetní jednotku
  • controlling nákladů přímých i nepřímých
  • kalkulace a zaúčtování dohadných položek
  • rekonciliace mezi provozním systémem TMS a účetním systémem SAP
  • rekonciliace mezi účetním a reportingovým module
  • příprava rozpočtu na následující rok
  • příprava podkladů pro statutární i interní audit
  • vypracování statistických výkazů pro lokální statistické úřady

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost podvojného účetnictví
  • uživatelská znalost Microsoft office (Excel)
  • analytické myšlení
  • samostatnost, spolehlivost, přesnost
  • schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení
  • zkušenost se SAP výhodou
  • praxe v auditu výhodou

Odpovědnost a competence:

  • odpovědnost za controlling a reporting svěřené oblasti
  • odpovědnost za přípravu ročního rozpočtu
  • odpovědnost za zpravodajskou činnost (statistické výkazy ČSÚ)

Nabízíme:

    • Zázemí mezinárodní logistické společnosti
    • Práci v příjemném prostředí a kolektivu
    • Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (stravenky, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, systém cafeterie, bonusový systém atd.)
    • Místo výkonu práce: Mošnov, okr. Nový Jičín
    • Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
    • Mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností

Upozorňujeme, že odpovídáme pouze vybraným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

HR Oddělení

+420 311 332 296