Fakturant/ka (Pavlov)

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Pavlov

Pro naši centrálu v Pavlově hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Fakturant / Fakturantka :

Náplň práce:
- likvidace faktur od dopravců
- práce s vnitropodnikovými systémy
- spolupráce s dispečery a napříč firmou
- další činnosti spojené s fakturací

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou ( nejlépe ekonomického směru)
- praxe ve fakturačním oddělení
- velmi dobrá uživatelská znalost PC ( Word, Excel, Outlook )
- komunikativnost, vstřícnost, flexibilita a ochota učit se novým věcem
- AJ výhodou

Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti
- práci v příjemném prostředí a kolektivu
- propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (dotované stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, systém cafeterie, kvartální odměny)
- pracovní poměr na dobu neurčitou

Upozorňujeme, že odpovídáme pouze vybraným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

HR Oddělení

+420 311 332 296