Disponent Námořních Přeprav

Nástup: Ihned

Místo výkonu práce: Pavlov, (okr. Kladno)

Pro DSV Air&Sea se sídlem v Praze hledáme nového kolegu/kolegyni do oddělení námořních přeprav. DISPONENT NÁMOŘNÍCH PŘEPRAV

Náplň práce:

- Zajišťování námořních přeprav (FCL/LC) zboží. Od objednání nakládky, přes knihování až po fakturaci uskutečněné přepravy.
- Příjem objednávky, registrace do systému, objednání svozu
- Výběr nejvhodnějšího rejdaře a knihování zásilky
- Příprava a tisk přepravních dokladů
- Konsolidace zásilek od různých dodavatelů, výběr nejvhodnějšího přepravce v závislosti na dodržení smluvních cen a termínů
- Sledování zásilek během přepravy a reportování případných zpoždění a problémů.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou, Pokročilá znalost AJ
- Zákaznický přístup
- Odolnost vůči stresu
- Velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování
- Samostatná, energická osoba
- Zkušenosti výhodou

Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní firmy
- balíček zaměstnaneckých výhod (dotované stravné, příspěvek na penzijní/životní připojištění, 5 týdnů dovolené, kvartální odměny, cafeterie apod.)
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- místo výkonu práce Pavlov (okres Kladno)

HR Oddělení

+420 311 332 296