Disponent mezinárodních celovozových přeprav (Ostrava -Mošnov)

Místo výkonu práce: Mošnov

Nástup: ihned nebo dohodou

Pro naší pobočku se sídlem v Ostravě - Mošnově přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Disponent celovozových přeprav

Náplň práce:
- Samostatné plánování a organizování celovozových přeprav
- Optimalizace tras, komunikace s dopravci, vytěžování kamionů + spedice
- Práce ve spedičních systémech
- Zákaznický servis
- Automatická fakturace

Váš profil odpovídá:
- Vzdělání a znalosti na úrovni dopravy a spedice
- Praxe v oblasti silničních přeprav výhodou
- Znalost AJ slovem i písmem - podmínkou
- Velmi dobrý prozákaznický přístup, asertivita
- Velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování
- Samostatná, energická osoba

Nabízíme:
- Zázemí mezinárodní společnosti
- Práci v příjemném prostředí a kolektivu
- Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (stravenky, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, systém cafeterie, kvartální odměny atd.)
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností

Dovolujeme si Vás informovat, že kontaktujeme pouze vybrané kandidáty. Děkujeme za pochopení.

HR Oddělení

+420 311 332 296