Dispečer FM

Dispečer FM

Nástup: Ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Frýdek Místek

Pro naši pobočku ve Frýdku-Místku přijmeme nového kolegu na pozici:

Dispečer Frýdek - Místek

Náplň práce:

·          Komunikace se zákazníky a dodavateli

·          Optimalizace tras, péče o zákazníky

·          Administrativní zpracování přepravy

·          Řešení problémů zúčastněných stran

·          Příprava podkladů pro fakturaci – operace spojené s naskladněním a  vyskladněním zboží

Požadujeme:

·          Min.SOU vzdělání, praxe výhodou

·          Kombinační schopnosti

·          Samostatnost

·          Pečlivost

·          Spolehlivost

·          Zodpovědnost

·          Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

·          Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

·          Práce v příjemném kolektivu

·          Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, kvartální odměny, Cafeterie.)

Dovolujeme si Vás upozornit, že kontaktujeme pouze vybrané kandidáty.

HR Oddělení

+420 311 332 296