Dispečer (Brno)

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Brno

Pro naší pobočku v Brně hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

DISPEČER

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky a dodaveteli
- optimalizace tras, péče o zákazníky
- administrativní zpracování přeprav
- řešení problémů zúčastněných stran v průběhu přepravy
- příprava podkladů pro fakturaci - operace spojené s naskladněním a vyskladněním zboží
- scanování zásilek
- směnný provoz: ranní/odpolední

Váš profil odpovídá:
- praxe na obdobné pozici
- min.SOU vzdělání
- znalost alespoň nějakého informačního systému (SAP, Helios) výhodou
- uživatelská znalost MS Office (word, excel, outlook)
- kombinační schopnosti
- samostatnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti
- práci v příjemném prostředí a kolektivu
- propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (stravenky, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, systém cafeterie, kvartální odměny)

Upozorňujeme, že odpovídáme pouze vybraným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

HR trendy

Stále více firem přechází na zcela odlišný model řízení lidských zdrojů – HR business partnerství. HR se tak dělí na tři samostatné profese: HR business partner, HR administrator a HR developer. Základem je vždy znalost daného byznysu. HR business partneři proto potřebují stále více zkušeností z oblastí jako je řízení podniku, podnikové procesy, marketing nebo komunikace. Vstup do role HR business partnera vyžaduje obchodní zkušenosti v kombinaci s profesními zkušenostmi z různých HR rolí. Efektivní HR business partner musí mít přesah do všech funkčních oblastí ve společnosti.

HR Oddělení

+420 311 332 296