Pracovní možnosti v DSV

Pracovní možnosti v DSV

Freight Forwarding & Supply Chain

Pro práci v přepravě a dodavatelském řetězci je potřeba chladná hlava, umět rychle jednat a myslet strategicky. Budete architektem celého procesu plánování, přípravy a realizace přeprav. Nezáleží na tom, jestli chcete pomáhat zákazníkům přepravit jejich zboží z bodu A do bodu B nebo vymyslet složité řešení pro dodavatelský řetězec, pomůžeme vám zapracovat na vaší kariéře.

Skladování & Distribuce

Naši lidé, kteří pracují ve skladech a distribuci, představují základní stavební kameny pro splnění našeho cíle  - bez nich bychom nebyli nadnárodní přepravní a logistickou společností. Pracovat zde znamená mít přímý kontakt s našimi zákazníky, jejich zbožím a logistickými procesy na praktické úrovni. Jinými slovy, budete spojovacím článkem, který udržuje v chodu celý náš dodavatelský řetězec. Je to právě vaše zásluha, že léky, potraviny a oblečení najdou svoji cestu k zákazníkům a lidem, kteří je potřebují.

IT

Excelentní IT je pro přepravní odvětví zásadní – páteřní IT systémy drží celé naše podnikání v běhu. V DSV považujeme úlohu IT za velmi důležitou. Dostanete mnoho příležitostí úzce spolupracovat s kolegy napříč celým koncernem DSV jak na běžných IT úkolech, tak i projektech kritických pro celé DSV. Jestliže ráno snídáte počítačový kod, jste náš člověk. :-)

Finance & Administrativa

Efektivnost v administrativě je klíčová pro zajištění pokračování našeho dosavadního úspěchu. Postaráte se o hladký chod svého oddělení se znalostí nástrojů pro docílení změny. Jste si vědomi, proč správná strategie znamená rozdíl a na každý problém naleznete řešení? Jestliže rádi spolupracujete s lidmi, kvality jako dobrá organizace, komunikace a podpora jsou motorem, který vás stále žene dopředu, pak vás rádi přivítáme v DSV.

Sales & Marketing

Přeprava a logistika je rychle rostoucí multimiliardové odvětví. Pracovat v marketingu nebo obchodě v jedné z největších logistických společností na světě je skvělou příležitostí. Stále expandujeme a hledáme kolegy, kteří rozumí principům našeho podnikání. Je to všechno o našich zákaznících a jak expandovat v rychle rostoucí komerční sféře bez rychlostních limitů. Jste připraveni na tento úkol?

 

Posuňte svoji kariéru tím správným směrem

Začít pracovat pro DSV znamená, že budete podporováni ve vašem kariérním růstu. Vždy hledáme motivované zaměstnance, aby nás následovali na naší cestě a věříme, že se jimi můžete stát i vy. Přidejte se k nám a udělejte krok tím správným směrem.

HR Oddělení

+420 311 332 296

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna