Poptávka po zaměstnání

Máte zájem o uplatnění v DSV? Nenalezli jste pro Vás vhodnou pozici v sekci Volná místa? Zde máte možnost vložit poptávku po jakékoliv pracovní pozici, která odpovídá Vašemu pracovnímu profilu, vzdělání a zkušenostem. Budeme Vás obratem informovat o všech možnostech.
celé jméno včetně titulů
napište, o jakou pozici máte zájem
Potvrzením tohoto formuláře spolu s údaji zde obsaženými výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti, jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Captcha
Ochrana proti SPAMu: opište, prosím, kontrolní číslo. Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte obrázek.

HR trendy

Stále více firem přechází na zcela odlišný model řízení lidských zdrojů – HR business partnerství. HR se tak dělí na tři samostatné profese: HR business partner, HR administrator a HR developer. Základem je vždy znalost daného byznysu. HR business partneři proto potřebují stále více zkušeností z oblastí jako je řízení podniku, podnikové procesy, marketing nebo komunikace. Vstup do role HR business partnera vyžaduje obchodní zkušenosti v kombinaci s profesními zkušenostmi z různých HR rolí. Efektivní HR business partner musí mít přesah do všech funkčních oblastí ve společnosti.

HR Oddělení

+420 311 332 296

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna