Manažeři a obchodníci DSV usednou do lavic

Manažeři a obchodníci DSV usednou do lavic

Stejně jako v minulých letech podala společnost DSV žádost o získání finančních prostředků z Evropských sociálních fondů prostřednictvím Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost, který je součástí regionálního projektu „Vzdělávejte se pro růst ve Středočeském kraji“.

Žádost byla schválena a zaměstnanci DSV se mohou těšit, že v příštím roce opět usednou do pomyslných lavic. Vzdělávacího programu se v roce 2014 zúčastní celkem 60 zaměstnanců, kteří v součtu absolvují 42 školících dní. Proškoleni budou pracovníci obchodu a manažeři všech řídících úrovní. A že je čeká spousta nových poznatků je zřejmé i z objemu schválených finančních prostředků, které o 40% převýšily dotaci z loňského roku.

Cílem celého projektu je zvýšit odbornost a prodejní dovednosti zaměstnanců společnosti DSV pomocí vzdělávacích aktivit zaměřených na logistiku. Samotný vzdělávací program je rozdělen do tří samostatných okruhů. První z nich je zaměřen na řízení logistických procesů a zaměstnanců top managementem, druhý je určen pro střední management a v tom třetím se budou obchodníci vzdělávat a rozvíjet ve svých prodejních dovednostech.

Společnost DSV si od vzdělávacích aktivit slibuje růst efektivity práce v logistických procesech i službách a v konečném důsledku očekává i zvýšení konkurenceschopnosti společnosti a její růst.

Posuňte svoji kariéru tím správným směrem

Začít pracovat pro DSV znamená, že budete podporováni ve vašem kariérním růstu. Vždy hledáme motivované zaměstnance, aby nás následovali na naší cestě a věříme, že se jimi můžete stát i vy. Přidejte se k nám a udělejte krok tím správným směrem.

HR Oddělení

+420 311 332 296

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna