DSV pokračuje ve vzdělávání zaměstnanců

DSV pokračuje ve vzdělávání zaměstnanců

Začátkem roku 2013 podala společnost DSV žádost o získání finančních prostředků na vzdělávání z Evropských Sociálních Fondů (ESF) prostřednictvím Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost. V dubnu byla žádost schválena a od května již probíhají první kurzy pro zaměstnance. DSV tak navazuje na sérii školení, která proběhla v loňském roce.

Vzdělávání je rozděleno do tří tematických bloků: Optimalizace logistických procesů, systém skladování a logistiky, zvýšení IT dovedností v procesech firmy.  Kurzy jsou určeny pro zaměstnance na obchodně-ekonomických, administrativních a IT pozicích a mají za cíl prohloubit a rozšířit jejich odborné znalosti.

V průběhu roku 2013 se uskuteční 18 kurzů, na kterých bude proškoleno více než 80 zaměstnanců. Každý kurz bude ukončen zkouškou a certifikací.

Projekt „Vzdělávejte se pro růst ve Středočeském kraji“ má preventivní charakter a je určený pro firmy z vybraných ekonomických odvětví, která mají na růst ekonomiky ve středních Čechách velký vliv. Včasné poskytnutí vzdělání zaměstnancům je důležitým krokem k růstu produktivity práce a udržení konkurenceschopnosti, což v konečném důsledku napomáhá zachování pracovních míst.

Posuňte svoji kariéru tím správným směrem

Začít pracovat pro DSV znamená, že budete podporováni ve vašem kariérním růstu. Vždy hledáme motivované zaměstnance, aby nás následovali na naší cestě a věříme, že se jimi můžete stát i vy. Přidejte se k nám a udělejte krok tím správným směrem.

HR Oddělení

+420 311 332 296

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna