Kariéra

Kariéra

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme našim zaměstnancům zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby.

Naším cílem je poskytovat rovné příležitosti v oblasti kariéry, tudíž nezapomínáme ani na zaměstnance na mateřské a rodičovské dovolené, kterým poskytujeme podmínky pro bezproblémovou integraci zpět do pracovního prostředí.

Snažíme se skloubit zájem DSV se zájmem našich zaměstnanců, tedy sladit jejich pracovní a osobní život. V oblasti benefitů se soustředíme především na dlouhodobé finanční zajištění zaměstnanců, jejich kulturní i sportovní vyžití a relaxaci.

Naše hodnoty

Naše hodnoty – profesionalita, týmový duch a inovace – jsou shodné s naším odhodláním dosahovat maximální kvality. Tyto hodnoty tvoří základ našeho mezinárodního úspěchu, vytvářejí neopakovatelnou identitu DSV a jsou reflektovány do všech oblastí a úrovní naší práce.

Profesionalita

Profesionalita spočívá v intenzivním posilování odborných znalostí a dovedností, stejně jako v rozvíjení lidského potenciálu. Díky profesionálnímu přístupu k jakýmkoliv problémům i situacím máme důvěru našich zákazníků.

Týmový duch

Týmový duch vytváří naši silnou stránku. Jsme otevření diskusi a konstruktivní kritice, čerpáme z různorodosti názorů našich kolegů, stavíme na individuálním talentu i na specificích našich pracovních týmů.

Inovace

Inovace je hnací silou růstu. Každý den se snažíme nacházet nová kreativní řešení a nové dynamické postupy, které nám umožňují rychle a flexibilně reagovat na změny světového i domácího trhu a na potřeby našich zákazníků.

HR trendy

Stále více firem přechází na zcela odlišný model řízení lidských zdrojů – HR business partnerství. HR se tak dělí na tři samostatné profese: HR business partner, HR administrator a HR developer. Základem je vždy znalost daného byznysu. HR business partneři proto potřebují stále více zkušeností z oblastí jako je řízení podniku, podnikové procesy, marketing nebo komunikace. Vstup do role HR business partnera vyžaduje obchodní zkušenosti v kombinaci s profesními zkušenostmi z různých HR rolí. Efektivní HR business partner musí mít přesah do všech funkčních oblastí ve společnosti.

HR Oddělení

+420 311 332 296

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna