Vousáči z DSV Air & Sea podpořili charitativní projekt Movember

Vousáči z DSV Air & Sea podpořili charitativní projekt Movember

Měsíc listopad se dostává poslední roky i do povědomí široké veřejnosti v České republice jako měsíc, kdy si i zapřísáhlí „holobrádci" nechávají narůst slušivý knír, aby podpořili charitativní projekt Movember a vyjádřili tak svou solidaritu v boji proti rakovině prostaty.

Tento rok se k této iniciativě přidali i někteří zaměstnanci DSV Air & Sea. Konkrétně sedm pánů vybralo díky svým knírům 4 172 Kč.

V roce 2014 se do kampaně Movember zapojilo 21 zemí, 719 217 mužů i žen a byly vybrány téměř 2 mld Kč, které byly investovány do osvěty, zdravotních programů a každoroční organizace kampaně Movember. Celosvětově se tato iniciativa zabývá rakovinou prostaty, rakovinou varlat a dalšími sekundárními komplikacemi, která tato onemocnění zapříčiňují jako např. psychické problémy.

„Vzhledem k tomu, že rakovina prostaty je záležitost, která zasahuje do života mužů a není zatím tolik medializovaná jako např. aktivity v boji proti rakovině prsu, rozhodli jsme se podpořit dobrou věc firemní účastí a vybrat alespoň malou část prostředků jménem firmy,” uvádí pohnutky, které vedly zaměstnance DSV Air & Sea, k zapojení do kampaně Movember, Petr Novák, Business Development Manager DSV Air & Sea. „Příští rok bude naším cílem zvýšit počet členů v rámci týmu DSV a samozřejmě překonat vybranou částku," dodává Petr Novák.

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna