Více nákladu, méně emisí

Více nákladu, méně emisí

Zpráva o společenské odpovědnosti DSV ukazuje jasný trend: uhlíkové emise na přepravený objem zboží rok od roku klesají.

Již potřetí jsme zveřejnili nezávislou zprávu o našem vlivu na životní prostředí, o podnikatelské etice a o bezpečnosti a ochraně zdraví našich zaměstnanců. To vše v souvislosti s naší celosvětovou působností. Odpovědné chování a dobrá pověst nám umožní být i do budoucna významným hráčem na trhu nákladní dopravy.

Od roku 2009 aktivně podporujeme iniciativu Spojených národů Global Compact, která se zaměřuje na boj proti korupci, ochranu životního prostředí, lidských a pracovních práv. Spolupracující podnikatelské subjekty přizpůsobují své aktivity a chování, tak aby přispívaly k udržitelnému rozvoji a etickému podnikání.

V minulém roce jsme opět udělali krok kupředu. Kromě jiného, můžeme s potěšením oznámit, že naše letecká, námořní i silniční přeprava byla energeticky efektivnější a v roce 2013 jsme vyprodukovali méně uhlíkových emisí na přepravený objem zboží než v předchozích letech. Energetickou efektivnost jsme oproti roku 2010 zvýšili ve všech druzích dopravy: v letecké o 10%, v námořní o 19% a v silniční o 14%.

ZDE si můžete přečíst celou CSR zprávu za rok 2013 (v anglickém jazyce).

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna