Už téměř rok podporujeme chráněnou dílnu Rolnička

Už téměř rok podporujeme chráněnou dílnu Rolnička

Ze strany DSV se nejedná pouze o zasílání finančních prostředků, ale i o spolupráci s větším přesahem. DSV pravidelně odebírá dárkové předměty vyrobené v tamější chráněné dílně, kde pracují lidé s mentálním postižením. Rolnička obdrží nejen peníze, ale získává tak i zakázky a tím i možnost pro určitou pracovní seberealizaci svých klientů, kteří do zdejšího centra docházejí.

Rolnička podporuje integraci, tedy přirozené a nenásilné začlenění lidí s postižením do života většinové společnosti. V Rolničce zároveň věří, že k úspěšné integraci je třeba těmto lidem poskytnout potřebnou míru podpory, a to ve všech směrech, například i tím, že je jim umožněno alespoň částečně pracovat.

V tomto roce společnost DSV odebrala: 200 bylinných čajů, 250 hrnků s logem DSV, 250 vánočních čajů a 500 PF. Tato zakázka byla dle slov vedoucího chráněné dílny, Ivana Mrkvici, jednou z nejzajímavějších pro chráněnou dílnu Rolnička v tomto roce a to jak svým objemem, tak šířkou objednaného sortimentu. Hrnečky se zhotovovali v keramické dílně. Čaj dostala za úkol zpracovat čajovna a grafická dílna měla na starost zpracovat návrh etikety čaje a karty PF.

„Zajímavý byl pro nás pravidelný odběr výrobků, platba za ně a spolehlivost ze strany firmy DSV, které si vážíme, protože víme, že není samozřejmostí. Firma DSV podporuje práci lidí s mentálním postižením zadáváním zakázek v chráněné dílně Rolnička," říká Ivan Mrkvica, vedoucí chráněné dílny.

Společnost DSV naopak oceňuje, že nejen získá nové neotřelé „dárky s příběhem", Jaký je ten příběh za výrobou dárků, se můžete podívat v krátké fotoreportáži „přímo z místa činu."

http://www.rolnicka.cz/o-rolnicce/

Související galerie

Spolupráce s chráněnou dílnou Rolnička

Spolupráce s chrán...

Ve fotogalerii si můžete podívat, jak probíhá výroba keramických hrnků v chráněné dílně Rolnička.

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna