Srdce pro děti podpořila i společnost DSV

Srdce pro děti podpořila i společnost DSV

Již po několikáté proběhl v polovině prosince sbírkový benefiční galavečer deníku Blesk, sdružení Život dětem a TV Prima s názvem Srdce pro děti. Sdružení Život dětem vybrané finanční prostředky využívá k zakoupení zdravotnické a přístrojové techniky a dalšího potřebného vybavení do prostor dětských oddělení nemocnic, dětských domovů i ústavů pro handicapované děti.

Jedním z dárců se stala mezinárodní logistická společnost DSV. Navázala tak na svou dárcovskou aktivitu v letech 2008 a 2009 i na tradiční pořádání dětského dne s Dobrovolnickým centrem v motolské nemocnici. Letos společnost věnovala dar v hodnotě 120 000 korun na pomoc dětem, které trpí nemocí motýlích křídel.
 
S touto vzácnou a doposud nevyléčitelnou kožní chorobou bojuje v České republice přibližně 200 lidí. Nemocní mají kůži křehkou a citlivou „jako motýlí křídla“, a proto je každý tlak či poranění jejich kůže velmi bolestivé a pro život nebezpečné.
 
Pomoc tam, kde je třeba, bereme jako naši povinnost. Nevidím důvod, proč nebýt dárcem, když nám nechybí prostředky. Rodiny s dětmi s nemocí motýlích křídel jsou navíc velmi finančně zatížené.  Speciální náplasti a obvazy jsou drahé, a proto jsme se rozhodli podpořit právě tyto rodiny,“ vysvětluje ředitel společnosti DSV Ing. Petr Chocholatý.
Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna