Společnost DSV Road se přestěhovala a zvětšila své skladové kapacity

Společnost DSV Road se přestěhovala a zvětšila své skladové kapacity

Po více než deseti letech se společnost DSV Road přestěhovala do nového sídla v Dobrovízu, kde vytvořila terminál s kapacitou více než 6 000 m2 určený převážně na cross-dockové operace. Z nově vybudovaného terminálu odjíždí týdně na 42 přímých linek do 42 evropských měst.

DSV v České republice disponuje skladovou kapacitou téměř 20 000 m2 a ve svých čtyřech pobočkách zaměstnává více než 200 zaměstnanců. V evropském měřítku je DSV na třetí příčce mezi největšími silničními logistickými poskytovateli.
 
Obrovskou konkurenční výhodou společnosti je především její přístup ke způsobu dopravy, kdy je využíván systém přímých sběrných linek. Ten umožňuje být o krok napřed v dodacích termínech a v optimalizaci nákladů na přepravu. Eliminací překládky v centrálních překladištích se významně snižuje riziko poškození zboží.
 
Mezi významné výhody, na kterých je práce DSV založena, patří především vysoká kvalita poskytovaných služeb a rychlá reakční doba. Společnost DSV se dlouhodobě orientuje na nastavování logistického řetězce dle individuálních potřeb zákazníků. Díky přesunu společnosti a vybudování nového terminálu s velkou kapacitou může společnost klientům přinést ještě lepší kvalitu služeb ve všech stěžejních parametrech, jako je lhůta dodání, či zvýšená bezpečnost zboží.
 
Společnost DSV Road a.s. patří do dánského holdingu DSV A/S a působí na českém trhu od roku 1998, dříve pod hlavičkou DFDS Transport a.s. Po sérii akvizic vznikly dvě nové společnosti, které se zaměřují především na logistiku a silniční zasilatelství – DSV Road a.s. a na námořní a leteckou přepravu – DSV Air & Sea s.r.o.
 
Mateřská firma DSV A/S je největší dánský dodavatel přepravních a logistických služeb. Ačkoliv je původem ze Skandinávie, má pobočky ve více než šedesáti zemích světa, kde zaměstnává přibližně 21 000 zaměstnanců.
Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna