Zákazníci DSV se zúčastnili Strawberry party

Zákazníci DSV se zúčastnili Strawberry party

První letní den se někteří klíčoví zákazníci divize DSV Air&Sea zúčastnili akce "Strawberry Party", kterou pořádala skandinávská obchodní komora Nordic Chamber, jejíž dlouholetým členem společnost DSV je.

Celá akce, pořádaná v atraktivních prostorách restaruace Hergetova Cihlena na pražské Kampě, se nesla v duchu vítání léta - letos všemi obzvlášť toužebně očekávaného.  Součástí společenského setkání firem i jejich zákazníků byla bohatá tombola a hudební doprovod skupiny ABBA revival.  

Nordic Chamber

  • Komora se stala jednou z pěti evropských institucí, které založily Radu pro konkurence schopnost České republiky. Hlavní zájem Rady je zajistit stabilní, transparentní, moderní a bezpečné podnikatelské prostředí v České republice.
  • Komora je neziskovou organizací a nemá politické cíle
  • Členství se rozrostlo na více než 130 společností, které zastupují široké spektrum podniků a to nejen ze Švédska, ale i z jiných severských zemí v České republice.

Související galerie

Strawberry party Nordic Chamber

Strawberry party N...

První letní den se někteří klíčoví zákazníci divize DSV Air Sea zúčastnili akce "Strawberry Party", kterou pořádala skan...

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna