Rozvezli jsme 4 560 kalendářů pro Kapku naděje

Rozvezli jsme 4 560 kalendářů pro Kapku naděje

V tomto předvánočním čase, kdy je příhodná doba se na chvilku zastavit a třeba udělat někomu radost dobrým skutkem, nejsme v DSV lhostejní k těm, kteří potřebují pomoct druhých. Již několik let spolupracujeme s Nadačním fondem Kapky naděje a během roku zajišťujeme hlavně přepravu darů do nemocnic anebo převozy vybavení na různé akce.

 

Letos jsme byli osloveni s prosbou o distribuci 4 560 kalendářů. Kalendář Kapky naděje s podtitulem „Příběhy 2015 / Moje profese" byl nafocen ve spolupráci s významnými českými osobnostmi z umění, kultury a sportu jako jsou módní návrhářka Taťána Kovaříková, dirigent Libor Pešek, architektka Eva Jiřičná, automobiloví závodníci Aleš a Karel Lopraisovi a mnozí další. Samozřejmě jsme se tohoto důležitého úkolu rádi zhostili. Naše mise byla jasná - v Litomyšli naložit 20 palet kalendářů a v pořádku je doručit na adresy 12 příjemců. Rozvozy proběhly hladce a bez problémů.

 „Velmi ráda bych poděkovala společnosti DSV Road a jejich zaměstnancům za podporu, které si velmi vážíme. Přístup zaměstnanců DSV Road je vždy velmi vstřícný a o to více si spolupráce ceníme," říká ředitelka Nadačního fondu Kapka naděje, Elen Švarcová. „Tato podpora umožňuje Kapce naděje ušetřit finance, které může věnovat na pomoc nemocným dětem a to především dětem s hemato-onkologickým onemocněním a ty které potřebují transplantaci kostní dřeně," hodnotí význam spolupráce Elen Švarcová.

DSV s Nadačním fondem Kapky naděje, který pomáhá dětem s poruchou krvetvorby, spolupracuje již od roku 2 011, kdy nás náhodně oslovili s jednorázovou zásilkou. Od té doby pravidelně zajišťujeme zdarma přepravu všude tam, kde je potřeba.

Více informací o nadaci Kapka naděje zde

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna