Podzimní dobrovolnické dny v DSV

Podzimní dobrovolnické dny v DSV

Stalo se už tradicí, že v DSV probíhají dobrovolnické dny vždy v pravidelném cyklu na jaře a na podzim. Ani letošní rok nebyl výjimkou a v říjnu se uskutečnily tentokráte dvě akce a to v Ostravě, v domově seniorů Magnolia, a v olomouckém Rodinném centru Olivka.

V ostravské Magnolii pomáhali zaměstnanci DSV Road již potřetí. I když počasí nebylo zrovna ideální, úderný tým dobrovolníků z mošnovské pobočky se pustil s vervou do práce. Kolegové naváželi hlínu na nové parkoviště, vyklízeli skříně, hrabali listí a jehličí v rozlehlé zahradě a přesto zvládli vše dokončit ještě s předstihem.

Ačkoliv celý den pršelo, již podruhé, kdy naši brigádníci v Magnolii pomáhali, na dobré náladě to neubralo. Bylo příjemné se přesvědčit na vlastní oči, že pravidelné pracovní návštěvy přinášejí své ovoce. Kolegy z pobočky v Mošnově potěšilo, že záhony, které kultivovali při jarní brigádě, vypadají k světu. Inu, komu se nelení, tomu se zelení.

Druhý podzimní dobrovolnický den se konal v Rodinném centru Olivka v Olomouci, které organizuje volnočasové aktivity jak pro děti, tak i zajímavé workshopy pro jejich rodiče. Kolegové z olomoucké pobočky DSV měli za úkol osmirkovat a pak natřít dětské židličky. Ačkoliv dostali pro tuto práci ten nejemnější smirkový papír a tudíž se jim samotné broušení prodloužilo, byli rychlí jako blesk a vše bez problémů stihli.

Kolegové celkově akci hodnotili velmi pozitivně a také v centru Olivka měli radost, že jejich židličky vypadají jako nové.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout momentky z proběhlých akcí.

Související galerie

Podzimní dobrovolnické dny v DSV

Podzimní dobrovoln...

Ani letos na podzim jsme v DSV nezaháleli a zorganizovali dvě dobrovolnické akce pro naše zaměstnance.

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna