Navštivte nás na veletrhu EUROTRANS

Navštivte nás na veletrhu EUROTRANS

V letošním roce slaví společnost DSV 15 let na českém trhu. U této příležitosti jsme se rozhodli zúčastnit se veletrhu EUROTRANS, který se bude konat na brněnském výstavišti ve dnech 8. - 10. října 2013.

Rádi vás pohostíme na našem stánku číslo 50 v hale G2.

Budete mít příležitost setkat se s našimi zaměstnanci a dozvědět se více o firmě i o nových službách, které jsme pro vás v roce 2013 připravili. Jedná se zejména o vnitrostátní a mezinárodní přepravy DSV Daily Pallet, které jsou určené pro rychlou a cenově výhodnou přepravu kusových zásilek.

Další akční nabídka se týká elektronické komunikace a fakturace, o které jsme vás informovali v předchozím newsletteru a o které se můžete více dočíst na našich webových stránkách www.dsv.cz/e-sluzby.

SOUTĚŽ

Pokud správně odpovíte na otázku, jaký bonus nabízíme zákazníkům, kteří do konce roku přejdou na e-fakturaci, máte možnost zúčastnit se slosování o vstupenky na veletrh nebo o stavebnici LEGO. Do formuláře vyplňte své kontaktní údaje, napište správnou odpověď a uveďte, zda máte v případě vylosování zájem o vstupenku na veletrh nebo stavebnici.

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna