Elektronická komunikace a platební podmínky

Elektronická komunikace a platební podmínky

Do kampaně "Komunikujme elektronicky" se přihlásilo již několik desítek zákazníků, kteří do konce roku získali zvýhodněné ceny na přepravu. Čím dříve využijete naší nabídky i vy, tím déle budete výhody využívat.

Děkujeme všem, kteří se do kampaně přihlásili a věříme, že již nyní pocítili výhody, které jim elektronická komunikace nabízí.

Kampaň "komunikujme elektronicky" je určena všem společnostem, které se chtějí  vyhnout zdlouhavé mailové komunikaci při objednávkách a papírovým fakturám. Víme, že každá změna s sebou přináší zvýšené nároky na čas, než se nový systém stane rutinou. Proto vám jako bonus a kompenzaci nabízíme do konce roku 2013 zrušení palivového příplatku, když přejdete na e-fakturu.

Více informací o podmínkách elektronické komunikace najdete na našem webu v sekci e-služby.

Pro připomenutí uvádíme také důležité platební podmínky:

V případě první přepravy pro nového zákazníka požadujeme platbu předem. Pokud není domluveno jinak.

V oblasti kreditní politiky bude od listopadu sjednocena standardní splatnost faktur na 14 dní.  Výjimkou jsou dohody mezi DSV a plátcem přepravy uzavřené v závislosti na realizovaném objemu přepravy.

Standardní doba platnosti jednorázové nabídky je jeden měsíc od jejího vystavení a pokud není výslovně uvedeno jinak, neobsahuje poplatky za případné celní služby.

V jednorázových cenových nabídkách je již zahrnutý palivový příplatek a mýtné. Pokud jste se zapojili do kampaně "komunikujme elektronicky" a souhlasili jste se zasíláním elektronických faktur, palivový příplatek vám do konce roku 2013 není do ceny započítán.

 

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna