Jarní dobrovolnické dny v DSV

Jarní dobrovolnické dny v DSV

S příchodem jara jsme se v DSV opět opřeli do dobrovolnických akcí po celém Česku. 15 našich zaměstnanců pomáhalo v Olivově dětské léčebně v Říčanech u Prahy, v olomouckých střediscích Khamaro a Samaritán a v ostravské Magnolii.

A s čím přesně dobrovolníci pomáhali? V Ostravě se nebojácně chopili lopat, koleček a v rozsáhlé zahradě tamějšího domova seniorů rozváželi hlínu pro novou výsadbu. V Magnolii proběhla již na podzim k oboustranné spokojenosti první dobrovolnická akce, a proto jsme se rozhodli na tento úspěch navázat dalším dobrovolnickým dnem. Pomoc byla velice kvitována, a tak bychom rádi jednorázové akce v budoucnu přetavili do dlouhodobé spolupráce.

V Olivově léčebně v Říčanech měli dobrovolníci za úkol vyklidit a vytřídit starý nábytek. Počasí bylo ideální a práce šla od ruky. Týmová spolupráce byla výborná, sešli se zde kolegové z divizí Road, Solution a Sea. Děkovný dopis pana ředitele svědčí o tom, jak s velkým nadšením byla pomoc přijata.

Do naší léčebny přijelo celkem osm zájemců s jediným cílem, pomoci nám bez nároku na finanční odměnu. Všichni byli velice ochotní, vstřícní a svůj čas, který nám věnovali, využili opravdu v náš prospěch."

Tandem kolegyň z olomoucké pobočky se statečně zhostil zahradních prací v olomouckém centru Khamoro, které nabízí pomoc etnickým menšinám. Když skončily s hrabáním listí a větví, místo opravdu prokouklo. Dámy byly rychlé jako blesk, že se stihly dokonce ještě  přesunout do střediska Samaritán, kde strávily odpoledne mytím nádobí.

Průřez fotografiemi ze všech dobrovolnických akcí si můžete prohlédnout níže ve fotogalerii.

Související galerie

Jarní dobrovolnické dny v DSV

Jarní dobrovolnick...

Prohlédněte si, jak v DSV proběhly jarní dobrovolnické dny. 15 našich zaměstnanců pomohlo na potřebných místech v Olomou...

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna