Jak jsme pomáhali v Praze Na Kotlářce

Jak jsme pomáhali v Praze Na Kotlářce

O tom, že firemní dobrovolnictví nejsou jen prázdná slova, přesvědčil tým pracantů z DSV. První říjnový den totiž strávili stěhováním, montováním a generálním úklidem v Domě dětí a mládeže v Praze Na Kotlářce. Poděkováním za jejich celodenní usilovnou práci jim byly spokojené úsměvy dětí i paní ředitelky.

Po vydařeném květnovém dobrovolnickém dnu v Prokopském údolí se začátkem října konala další akce v podobném duchu. Sedm dobrovolníků z DSV opět přiložilo ruku k dílu, tentokrát na stadionu mládeže Na Kotlářce na Praze 6. Na programu byl úklid vnitřních prostor, stěhování a montáž nábytku. Zaměstnanci z DSV byli do práce skutečně nažhavení a výzva přinést si vlastní nářadí znamenala, že na 7 pracovníků připadlo 8 vrtaček a 10 aku šroubováků.

Ženy se odvážně vrhly na úklid v posilovně po instalaci vzduchotechniky, myly trubky, posilovací stroje a luxovaly. Chlapi se opřeli do demontáže a následné montáže nábytku. Všichni se u práce pořádně zapotili, ale hřejivý pocit z dobře vykonané smysluplné práce, za tu všechnu námahu rozhodně stál. „Všichni byli nadšení. Líbilo se nám, že to je jiný druh práce než v kanceláři a vlastně svým způsobem i relaxace. Oceňujeme, že za sebou vidíme výsledky a vděčnost těch, kterým jsme mohli být prospěšní," říká Veronika Pallová z týmu dobrovolníků.

Dobrovolnictví pro zaměstnance DSV zprostředkovává nezisková organizace Hestia, která zaštiťuje spolupráci s konkrétními zařízeními, kde potřebují pomoc, ať už s úklidem, natíráním, stěhováním, hrabáním listí a dalšími většinou manuálními pracemi. Pak už je potřeba jen pracovní nadšení, dobrá vůle ze strany zaměstnanců a dobrým skutkům v cestě nic nestojí. „Velmi mě těší, že naši zaměstnanci mají zájem pomáhat tam, kde je potřeba. Dobrovolnické dny mají v DSV tradici a získávají si stále větší oblibu," chválí své zaměstnance generální ředitel Petr Chocholatý.

Související galerie

Dobrovolnický den v Praze Na Kotlářce

Dobrovolnický den ...

Dobrovolníci z DSV pomáhali s montováním nábytku a úklidem na stadionu v Praze Na Kotlářce.

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna