EUROTRANS: Přehled nových služeb DSV z roku 2013

EUROTRANS: Přehled nových služeb DSV z roku 2013

Po patnáctiletém působení na českém trhu se společnost DSV poprvé představila odborné veřejnosti na brněnském veletrhu EUROTRANS. V roce 2013 uvedla DSV na trh několik novinek a veletrh byl skvělou příležitostí, jak je představit zákazníkům.

Nejvýznamnější novinkou v přepravních službách společnosti DSV je systém mezinárodních přeprav DSV Daily Pallet. Jedná se o přepravy jednotlivých paletových zásilek po celé Evropě s denními odjezdy kamionů do centrálního překladiště. Jak si již mohli někteří zákazníci vyzkoušet, tyto systémové přepravy umožňují  v mnoha případech snížit dodací doby zásilek a zjednodušit plánování přeprav.

Další novinkou roku 2013 bylo sloučení vnitrostátních přeprav DSV s distribučním systémem AWT Čechofracht, který DSV odkoupila loni na podzim. V průběhu letošního roku probíhala konsolidace a postupně se ladily doplňkové služby včetně elektronické komunikace, kterou již dnes zákazníci mohou využívat v plném rozsahu včetně elektronické fakturace.

Ani divize námořních a leteckých přeprav  DSV Air & Sea nezůstává pozadu. Na veletrhu prezentovala například nové linky pro kusové námořní zásilky, zejména vlastní sběrné kontejnery  z Číny (oblast Shanghai, Nigbo, Hong Kong)  a dále rozšířené možnosti přeprav nadrozměrných zásilek.

V oblasti leteckého carga pak představila kurýrní letecké služby, zcela nový servis v rámci sítě DSV.

Letošní rok je pro DSV významný po více stránkách. Nejenže jsme na trh úspěšně uvedli několik nových služeb,  ale také slavíme dvě výročí –patnáctileté působení DSV na českém trhu a rok od nákupu silničních aktivit společnosti AWT Čechofracht. Veletrh EUROTRANS pro nás byl příležitostí, jak všechny novinky představit současným i potenciálním zákazníkům,“  říká Karel Kváč, obchodní ředitel DSV Road.

Související galerie

Veletrh EUROTRANS 2013

Veletrh EUROTRANS ...

Fotografie ze stánku DSV na brněnském veletrhu EUROTRANS.

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna