DSV Start-up - budoucnost patří inovátorům

DSV Start-up - budoucnost patří inovátorům

Budoucnost patří inovátorům se skvělými nápady, kteří mají potenciál dobýt svět. V dnešní době, kdy nastal start-upový boom, chce být i DSV součástí tohoto vzestupu coby přepravní a logistický partner. DSV nabízí start-upům zajištění celého dodavatelského řetězce na míru jejich potřebám.

DSV Start-Up je nová služba, která bude uvedena na trh z Izraele. Na základě prvotních zkušeností z izraelského pilotního programu se služba stane globální službou DSV se specializovanými týmy, které fungují v rámci globálních inovačních center.

Mnohokrát se začínajícím firmám nedaří, protože dodavatelský řetězec a distribuce nevěnuje jejich inovativním produktům náležitou pozornost. DSV se stane první dopravní a logistickou společností, která nabídne logistickou službu určenou přímo začínajícím firmám.Cílem je pomoci jejich růstu a s tím jak se rozrůstají, chce být DSV jejich spolehlivým logistickým partnerem.

Partnerství s Centrem Peres pro mír a inovace (PCPI)

Tým DSV v Izraeli se již několik let zaměřuje na start-upy a pracuje na vytvoření strategičtějšího přístupu. Věci se opravdu daly do pohybu po setkání na konferenci o inovacích a start-upech v Tel Avivu v září minulého roku. Po setkání s Chemi Peresem, který je předsedou Střediska Peres pro mír a inovace (PCPI), začaly první rozhovory o partnerství.

Od 15. února se DSV a PCPI staly oficiálními partnery v DSV Start-Up oddělení. PCPI pomůže DSV při hledání vhodných začínajících společností s vysokým potenciálem. A společnost DSV se pak pokusí vyjednat dohodu o výhradním dopravním a logistickém dodavateli.


Proč začít v Izraeli?

Izrael patří mezi nejvíce inovativní země na světě, kde 4% HDP jsou vynaloženy na výzkumné a vývojové aktivity a je zde velká koncentrace začínajících společností, zejména v rámci oblasti Hi-Tech. Tel Aviv je druhým nejvýznamnějším centrem inovací a start-upů na světě a to hned po Silicon Valley.

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna