DSV podporuje stříbrného medailistu

DSV podporuje stříbrného medailistu

DSV podporuje stříbrného medailistu!!!!

Dobrý skutek se nám vrátil v podobě stříbrné medaile. V úterý 11.9. společně s celým paraolympijským týmem přistál i námi podporovaný borec Leoš Lacina na letišti v Kbelích. Tam jsme si ho museli i vyfotit, protože, kdo se osobně setká s olympijským medailistou! Jsme na něj pyšní a blahopřejeme k tak úžasnému umístění.

DSV Road a.s. se rozhodla zapojit do projektu Rádia Impuls „Pošli dobrý skutek s úsměvem dál“. Ze zhruba 620 přihlášených lidí, kteří žádali o pomoc, jsme si vybrali 48letého Leoše Lacinu, který je již 17 let upoután na invalidní vozík.

I přes tento svůj handicap se Leoš aktivně věnuje sportu s názvem „Boccia“ (úprava hry petanque pro těžce tělesně postižené vozíčkáře). A v této oblasti dosáhl také značných úspěchů - je druhým nejlepším boccistou ČR, dvojnásobným nejúspěšnějším sportovcem roku 2010 a 2011 a mnohonásobným úspěšným reprezentantem České republiky. Na Světovém poháru 2011 v Severním Irsku se umístil se svým spoluhráčem Radkem Procházkou na 3. místě a nominovali se tak na Letní paralympijské hry 2012, kam se dostane jen nejlepších 7 párů světa + pár z pořadatelské země. Splnil si tak svůj velký sen a 24. 8. vyrazil do Londýna.

Pan Lacina si přál dopravit na přípravy před touto sportovní událostí, které se konají na různých místech ČR a to jsme mu umožnili, také jsme ho vezli na letiště a doufáme, že z Olympiády v Londýně přiveze krásné umístění . Rozhodli jsme se také, že jeho účast na Hrách podpoříme finančně a přispěli jsme mu na nákup sportovních pomůcek.

Leoš Lacina 2. místo Londýn 2012 - Boccia

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna