DSV expanduje v Africe a na Středním Východě

DSV expanduje v Africe a na Středním Východě

Začátkem října podepsala společnost DSV dohodu o akvizici společností skupiny Swift Freight.

DSV in Africa (dokument Adobe PDF)DSV in Africa

Swift Freight sídlí v Dubaji a je významným regionálním zasilatelem s 36 kancelářemi v Africe, na Středním Východě a v Asii. Swift Freight byla založena v roce 1989 a se specializuje na přepravní řešení ve zmíněných regionech.

Kanceláře a zastoupení v Africe: Mozambik, Zambie, Demokratická republika Kongo, Tanzanie, Rwanda, Burundi, Uganda, Keňa, Etiopie, Nigérie, Ghana a Togo. Mimo Africký kontinent, disponuje Swift Freight kancelářemi ve Spojených arabských emirátech, Indii a v Číně.

V předchozích dvanácti měsících vytvořilo 400 zaměstnanců Swift Freight obrat kolem 70 milionů dolarů.

Dohoda zahrnuje plné vlastnictví společností v SAE, Číně a Indii a zpočátku 33% podíl vlastnictví afrických společností. DSV předpokládá plné převzetí v domluvené lhůtě.

Díky této akvizici vytvoří  DSV  po dokončení transakce silnou přepravní síť v Africe, která bude zahrnovat 15 zemí po celém kontinentu.  Ve dvanácti z nich budou společnosti vystupovat pod  názvem „DSV Swift“. Pan Warren Erfmann, CEO Swift Freight, bude nadále pokračovat jako regionální CEO všech aktivit DSV Swift v Africe.

DSV má tedy nyní vlastní zastoupení v 75 státech na šesti kontinentech.

„Dohoda se Swift Freight je důležitým krokem ve snaze DSV rozšířit svou působnost na rozvíjejících se trzích. Vidíme zde zajímavé příležitosti pro budoucí růst v Africe a na Středním Východě. Swift Freight je společnost na špičkové úrovni a my jsme rádi, že můžeme pana Warrena Erfmanna a celý tým Swift Freight přivítat v „rodině DSV“, říká Jens Bjorn Andersen, CEO skupiny DSV.

Globální síť DSV a odborné znalosti Swift Freight v Africe jsou perfektním spojením, které vytváří silnou platformu pro budoucí růst“, říká Warren Erfmann, CEO Swift  Freight.

Oba partneři se dohodli, že cena transakce nebude zveřejněna.

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna