DSV Daily Pallet ocení zejména firmy z automobilového průmyslu

DSV Daily Pallet ocení zejména firmy z automobilového průmyslu

Podle průzkumu DSV je přeprava malých zásilek do 3500 kg s frekvencí nakládek až pětkrát v týdnu doménou zejména společností, které produkují součástky a polotovary pro automobilový průmysl. V tomto oboru je kladen největší důraz na včasné doručení zásilek do výroby s minimálními náklady na uskladnění ve výrobních skladech. A právě nová služba společnosti DSV Daily Pallet obě tyto výhody spojuje. Pevně stanovený den vykládky s denní frekvencí odjezdů kamionů na zahraniční terminál zkrátí dobu dodání a umožní firmám lépe plánovat.

Další odvětví, kde jsou požadavky na časté přepravy menších paletových zásilek, je výroba a prodej elektroniky a rychloobrátkového zboží. Nikdo dnes nestojí o sklady plné zboží, obchodníci dnes dávají přednost malým skladovým zásobám a vyšší frekvenci doplňování zásob do prodejny.

Naopak na opačném konci se pohybují textilní a papírenské společnosti, které vzhledem k nižší hodnotě zboží upřednostňují přepravu ve větších objemech. I v tomto oboru se však postupně trend obrací a v rámci Evropy se přepravované objemy dělí do menších zásilek. Nižší náklady na skladování a rychlejší obrátka zboží mohou totiž vykompenzovat zvýšené přepravní náklady.

Položili jsme zástupcům výrobních a obchodních firem otázku, jak často objednávají přepravu svého zboží. Odpovědi se lišily podle odvětví, ve kterém společnost působí. V níže uvedeném grafu vidíte, kolik firem odpovědělo, že přepravují své zboží více než 3x týdně.

A jak je na tom vaše společnost? Napište nám a dostaňte se do slosování o iPad Mini.

Přeprava zásilek do 3500 kg 3x – 5x týdně

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna