DSV a Člověk v tísni spojily své síly v boji proti následkům povodní

DSV a Člověk v tísni spojily své síly v boji proti následkům povodní

Každý den zaměstnanci regionálních poboček DSV organizují přepravu stovek zásilek a od druhého červnového týdne k nim přibyly i speciální zásilky s humanitární pomocí pro obce postižené povodněmi. Společnost DSV Road se totiž domluvila na spolupráci s humanitární organizací Člověk v tísni a dala bezplatně k dispozici svou distribuční síť pro přepravu nejrůznějšího úklidového materiálu - od čisticích prostředků, přes lopaty a košťata až po kolečka na odvoz suti a bahna.

Přepravy probíhají stejně jako u ostatního zboží – v jeden den proběhne nakládka, poté se zboží v případě potřeby přepraví pomocí nočních linek na rozvozový terminál a druhý den je zboží doručeno příjemci. Velká voda tentokrát zasáhla velké území Čech, proto je sběrný systém přeprav efektivnější než vypravovat samostatná auta do vzdálených regionů.

Každý den nakládáme a rozvážíme zásilky ve všech regionech České republiky a rozhodli jsme se, že nabídneme některé z humanitárních organizací možnost bezplatného využití našeho distribučního systému. Na naši nabídku reagovala organizace Člověk v tísni a během pátečního odpoledne jsme se domluvili na prvních přepravách,“ komentuje počátek spolupráce obchodní ředitel DSV Karel Kváč a dodává: „již v sobotu jsme přepravili několik set kilogramů materiálu na Mělnicko – konkrétně do obcí Libiš, Vojkovice, Tuháň, Kly, Hořín a Nová Ves.“

Společnost DSV je připravena vozit zásilky s humanitární pomocí minimálně jeden týden do všech lokalit, které byly nejvíce postiženy.

 

Související galerie

DSV pomáhá s distribucí humanitární pomoci při povodních

DSV pomáhá s distr...

Společnost DSV Road a organizace Člověk v tísni se domluvily na spolupráci s distribucí úklidového materiálu do oblastí ...

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna