Dánská DSV koupila společnost SEATAINERS GROUP A/S

Dánská DSV koupila společnost SEATAINERS GROUP A/S

DSV posiluje svou pozici na dánském přepravním trhu.  13. února podepsala smlouvu o koupi společnosti Seatainers Group A/S (Seatainers Group).

Portfolio služeb Seatainers Group zahrnuje skladování, logistická řešení a silniční, leteckou a námořní přepravu. Tyto aktivity se začlení do současné struktury všech divizí DSV. Seatainers Group se specializuje na projektovou logistiku a vytváří rozsáhlé komplexní přepravní projekty například pro odvětví obnovitelných energetických zdrojů.

Společnost Seatainers Group má 180 zaměstnanců, z nichž je 150 přímo v Dánsku. Kromě Dánska má společnost kanceláře po celém světě – v USA, Číně, Singapuru, Austrálii a Lotyšsku.  Očekávaný obrat je odhadován v přepočtu na 12 mil. EUR, z toho projekty tvoří 60% příjmů.

„Seatainers Group je dobře zavedená dánská společnost a její aktivity skvěle zapadají do činností DSV. Fúzí přepravních projektů a zázemím společností DSV a Seatainers Group vytvoříme velmi silného hráče na trhu, který má v následujících letech velký potenciál růstu,“ říká Jens Bjorn Andersen, CEO DSV Group.

Smlouva byla dána k posouzení místnímu úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Obě strany se domluvily, že nezveřejní cenu transakce.

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna