Další ročník DSV turnajů v curlingu za námi

Další ročník DSV turnajů v curlingu za námi

Tradiční předvánoční turnaje v curlingu se opět uskutečnily v Praze a Olomouci. Letošní ročník byl výjimečný svou rekordní účastí, kdy si lední metanou přijelo zahrát více jak sto našich zákazníků z Čech a Moravy.

V Praze se DSV Curling Cup konal 5. listopadu v Curlingové aréně, která je jedinou specializovanou halou svého druhu v České republice a nedávno zde proběhl například šampionát evropských juniorů. Všichni účastníci předváděli bravurní sportovní výkony, zábava nevázla, a tak jsme se úspěšně „prometli“ až do samotného finále a vyhlášení vítězů.

Ačkoliv v Olomouci není pro curling takové profesionální zázemí jako v Praze, na atraktivitě této akce to neubralo. Letos jsme dokonce navýšili počet drah a ve čtvrtek 19. listopadu jsme odstartovali již třetí ročník DSV Curling Cupu na olomouckém zimním stadionu přezdívaném „kohoutí plechárna“. I v Olomouci panovala výborná sportovní atmosféra. Samotný závěr sportovního večera byl velmi dramatický a skončil těsným vítězstvím ostravských borců.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout výběr fotografií z obou sportovních událostí roku. :-)

Související galerie

DSV Curling Cups 2015

DSV Curling Cups 2...

Průřez fotografií z listopadových DSV curlingových turnajů v Praze a Olomouci.

Kontakt DSV

+420 844 555 588

+420 311 332 466 

+420 311 332 440 (fax)
obchod@cz.dsv.com

zadejte poptávku

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna