Vnitrostátní a mezinárodní silniční doprava

Vnitrostátní a mezinárodní silniční doprava

Vnitrostátní silniční doprava

Vnitrostátní silniční kamionová doprava je plánována tak, aby došlo k maximálnímu vytížení přepravních prostorů, tedy s ohledem snížení finančních nákladů a zvýšení efektivity. Důraz je kladen na přepravu zásilek v čase a bez poškození na místo určení. Zásilky do 3000 kg přepravujeme přes vlastní distriubční systém do 24 hodin, pro těžší či rozměrnější zásilky využíváme samostatná auta s nosností do 25 000 kg.

Ceník vnitrostátní silniční dopravy

Ceník s vámi projedná náš obchodní zástupce, ale pro orientační zjištění ceny přepravy Vaší zásilky v rámci celé ČR, využijte náš interaktivní Kalkulátor cen vnitrostátní přepravy.

Dokumenty ke stažení

Mezinárodní silniční doprava

Mezinárodní silniční kamionová doprava je zajištěna prostřednictvím smluvních dopravců. Veškerá vozidla mají uzavřené pojištění zodpovědnosti silničního dopravce. Nedílnou součástí komplexních služeb, které automaticky nabízíme zákazníkům, je vyřízení všech celních formalit spojených s mezinárodní přepravou, pojištění zásilek a hlášení Intrastat (systém sběru dat pro statistiku obchodu mezi členskými státy EU).

Logistická centra a terminály jsou rozmístěny na všech kontinentech světa a poskytují služby v mezinárodním měřítku.

Úvodní stránka

E-services

Track & Trace

Z Klientská zóna